Hakkımızda                                                                                                                  

 

Profesyonel Yönetimi, Geniş Ürün Yelpazesi, Sektöründe Uzman, Güvenilir,Profesyonel ve Kurumsal Çalışmakta Olan Firmamız Her Geçen Gün Kaliteli Hizmet Vermeyi Hedef Almış, Makina Parkurunu Sürekli Geliştirerek Kaliteden Asla Ödün Vermeden, Taahhütlerini Eksiksiz Ve Başarıyla Tamamlayan Güvenilir Yapısıyla Reklam Sektöründe Çok Çeşitli Projelere Imza Atan Ve Sektöründeki Meslektaşlarına'da
Çözüm Ortaklığı Yapan,
Life Reklam 2009 Yılında izmit’te Kurulmuş Olup Açık Hava Reklamcılık, Dijital Baskı, tabela, Totem, Araç kaplama, Araç Giydirme Ve Promosyon Konusunda Müşterilerine En Doğru Ve En Etkili Yöntemleri Sunmayı, Talep Ve Beklentilerini Son Noktaya Kadar Takip Ederek Onları Doğru Şekilde Yönlendirmeyi Hedeflemektedir.

Life Reklam ,geçmişten Gelen Bilgi Birikimini Siz Değerli Müşterilerimiz Için Hayata Geçirmeyi Kendine Hedef Edinmiştir.
Life Reklam İzmit Life Reklam Kocaeli Ve Life Reklam Köseköy Siz Değerli İş Ortaklarımıza istedikleri Hedef Kitleye Çok Kısa Sürede Ve Etkin Bir Biçimde Ulaşabilme Seçeneği Sunuyor.

Bu Sebepten Dolayı Kocaeli’nde Açık Hava Reklamcılığı, Tabela, Dijital Baskı Ve Araç Kaplama Hizmetlerinde Önemli Bir Görsel Paya Sahiptir.

Sizde Bu Paydan Faydalanmak Ve Kurumsal Kimliğinizi Açık Hava Reklamcılığında Daha Güçlü Yapıya Getirmek Istiyorsanız,Bizimle Iletişime Geçiniz.

 

 

                                                                                                                                      Serkan ÖZTÜRK                                                          

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.