Aracının; renginden, görüntüsünden, tasarımından, dizaynından memnun olmayan ya da şahsi zevki için yenilik isteyen araç sahiplerinin kaporta üzerine boya prosedürü yaptırmadan tamamıyla folyo ile kaporta sacının kaplanma (renk değişim) prosedürüne Araç Kaplama adı verilir.
Kurumsal firmalar veya birçok esnaf için kullanılan reklam tabela ürünleri, firmanın en uygun şekilde kurumsal kimliğini yansıttığı, müşteriler tarafından ayırt edilebilirlik sağlaması açısından önemli olan bütün ayrıntıların işlendiği markaların yansıtıldığı reklam çeşitlerinden biridir.
Web; birbiriyle bağlantılı internet üzerinde çalışan ve "www" ile başlayan web sitesi adreslerindeki sayfaların görüntülenmesini sağlayan servis ağıdır. Bilgisayar terimi olarak world wide internet ise internet serverları ağı olarak bilinir.
Dijital baskı dijital bazlı resimin direkt olarak çeşitli gereçlerin üzerine basılması. Genellikle profesyonel baskı ufak işlerin masaüstü yayıncılık ve diğer dijital kaynakları basılı kullanarak büyük formatlı ve/ya da yüksek hacimli lazer ya da mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile basılma işlemidir.

Reklamcılık konusunda bilgiye mi ihtiyacınız var?